Новогригорівка, Арбузинський район, Миколаївська область

ОСВЯЧЕННЯ НОВОГРИГОРІВСЬКОЇ КАПЛИЦІ

24 вересня 2013р.24 жовтня Правлячий архієрей, єпископ Вознесенський та Первомайський Алексій, звершив освячення накупольного хреста, а потім каплиці на честь святого великомученика і Побідоносця Георгія в с. Новогригорівка Арбузинського району. Його Преосвященству співслужили: благочинний Южноукраїнського округу протоієрей Михайло Киряк, духовенство єпархії.

Владику Алексія зустріли з хлібом-сіллю очільники громади і вітальним виступом самих маленьких віруючих села. Після богослужіння Архіпастир звернувся до молільників зі словами проповіді. Також Його Преосвященство подарував жителям села пам'ятні ікони.

Освячення каплиці св.Георгія в с. Новогригорівка стало важливим звершенням в житті громади в очікуванні наступного ювілейного для села року – 150 річчя з часу заснування. Перший фундамент церкви в селі був закладений ще у 1865 році, однак з причин тогочасної голодовки в наслідок масового мору тварин та винищення урожаю саранчею (1864-1865) церкву не побудували.  В період з 1912 до 1918 недільні богослужіння відбувалися в приміщенні школи, для чого була облаштована кімната і запрошений для служби священик із Софіївки. Лише в цьому році сільська громада отримала для духовних потреб святе храмове місце у вигляді каплички св. Георгія. Від цього храмовим святом у селі вважається Юріїв день (9 грудня  та 6 травня). Создан 25 сен 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама

Баннер