Новогригорівка, Арбузинський район, Миколаївська область

СВЯТО ВДАЛОСЯ З УСІХ СТОРІН

24 серпня у НовогригорівціЧому у храмах наших круглі куполи?

Тому що круглим сонце є у небі синім.

Є круглою земля. Господь так утворив

Об’ємні речі розумом всесильним.

 

Коли в степах нестримно від біди

І шлях обрати стане необхідно,

Лише на пагорб будь-який зійди:

В промінні сонця купол храму видно.

 

Для світла відстані не мають верств і гін,

А купол круглий - віддзеркалення до Бога.

Яким би кольором не фарбувався він,

Як зірка золотом показує дорогу.

 

Чому у храмах наших круглі куполи?

Тому, що служать серцю маяками

І напрямком душі. Так де б ми не були -

Вони назавжди з сонцем разом з нами.

 

Такими словами В.Юдова розпочалося дійство присвячене 22 річниці України та 149 річниці села Новогригорівки, під час якого відбулася урочиста церемонія завершення будівництва каплиці св.Георгія і передача її у користування Українській православній церкві.

 

Більше року тому, за ініціативою Яжла Сергія Михайловича з’явилася добра думка мати у Новогригорівці святе місце - невеличкий храм Божий і ця думка була почута і підтримана депутатом обласної ради Віталієм Івановичем Травянком, сільським головою Тетяною Іванівною Воронцовою, та і кожен житель села, долучився до доброї святої справи не став безучасним у побудові Господнього храму. Ієрей Микола Девятеров, священнослужитель Вознесенської єпархії Української православної церкви благословив місце під забудову в день св. Володимира. 24 серпня цього року храм Божий підготовлений до відкриття. І не розміри важливі, а те , що всі, хто приймав участь у будівництві, мають величні серця істинного вогню православної віри.

 

На церемонії були присутні заступник голови райдержадміністрації Л.В.Постовик, начальник відділу культури, національностей і релігії В.П.Іваненко, сільський голова, представники місцевого самоврядування, працівники, гості та жителі села Новогригорівки. Особливою шаною та хлібом-сіллю, під час такого святого дійства, селяни зустріли В.І.Травянка, який подарував храму ікону св.Георгія-Переможця. Слова з вдячністю за благодійні справи всіх, хто приймав участь у будівництві, щиросердно сказав отець Микола. Він благословив іконами всіх будівників, які своєю безкоштовною працею на будівництві принесли у цей світ частинку світла і віри. Сільським головою та керівництвом району були відзначені грамотами, дипломами та подяками кращі люди села за активну участь у суспільному житті на честь свята Дня Незалежності України та річниці с.Новогригорівки. 

 

В цей святковий день селяни, гості села переглянули веселий та змістовний концерт, що дарували професіонали та аматори естрадної сцени. Відбулися змагання з міні футболу, в яких взяли участь чотири команди: по одній з Новогригорівки і Воєводського та дві з Лисогори. Переможці отримали задоволення спортивного азарту і нагороду від виконкому Новогригорівської сільської ради та Новогригорівської БО "Стежина в добробут". Далеко за пів ночі завершилося свято у селі - грали музики і молодий люд розважався, танцював і веселився.Создан 09 сен 2013  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама

Баннер