Новогригорівка, Арбузинський район, Миколаївська область

СВЯТО ДОБРОГО СЛОВА ПРО СЕЛО
Новогригорівка - перлина степу відсвяткувала свої іменини, які за звичай відбуваються кожного року у другій половині серпня. Якщо вірити легендам, то пастух Гандембул в кінці літа викопав свою перше земляне житло і став зимувати, заснувавши поселення біля кургану, що має 194 метри над рівнем моря.

 

Свято у цьому році обєднувалося темою добрих слів, що звучали на честь села, а говорити ці слова було кому, бо гостей зібралося чимало. Спершу сільський голова Воронцова тетяна Іванівна говорила добрі слова і вітала ветеранів праці та війни із святом скромними подарунками - солодощами, які міг дозволити сільський бюджет. А о 16 годині на початку святкового концерту виступив з щирими добрими словами перед селянами Віталій Іванович Травянко, заступник голови облдержадміністрації, на даний час кандидат у народні депутати України.

 

Віталій Іванович у свій час керував сільськогосподарським підприємством в селі, то ж доре знає Новіогригорівку, її щирих працьовитих та гостинних людей. Зараз за його підтримкою в селі будується церковна капличка та розпочато ремонт підїздної дороги до села. Добрі слова і допомогу Новогригорівка від Віталія Івановича отримує не тільки перед виборами, як дехто може бути погано інформований. З його допомогою та піклуванням партії Регіонів у минулому році відкритий дитячий садок у селі, а кілька років тому була забезпечена школа компютерною технікою, обладнаний фельдшерський пункт.

 

Ось дійшла черга і до культурного закладу. Перший заступник голови Арбузинської райдержадміністрації В.А.Неграй на цьогорічному святі оголосив про те, що Новогригорівський сільський клуб найближчим часом отримає державну підтримку, а конкретно відбудеться заміна стільців в клубі, бо існуючі вже відпрацювали свій ресурс, а у Новогригорівці є кого гостинно зустрічати, то ж є кому користуватися новими стільцями на баго років вперелд!

 

Начальник відділу культури і туризму нашого району В.П.Іваненко вітала жителів села і вручала відзнаки учасникам художньої самодіяльності по результатам звітних концертів. І, звичайно, після виступів та шквалу добрих слів про перлину степу від гостей, відбувся пречудовий концерт. Свою майстерність перед глядачами показали професіонали-артисти районного Будинку Культури, як то народний гурт "Черемхи", та аматори сцени - місцеві Новогригорівські таланти, як то дует "Вербиченька" і наша співачка Олена Скок.

 

Свято залучило до себе любителів спорту, відбувся футбольний матч на приз "Доброго слова" та турнір з більярду. Для молоді до самої пізньої пори гучно у кілька кіловат провеселилась музично-танцювальна програма з морозивом та жартами.Обновлен 20 сен 2012. Создан 04 сен 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником

Интернет реклама

Баннер